kliknij tutaj, żeby dodać wpis


16.08.2017 - 19:35 - Iza&Konrad

Ciężko jest w kilku słowach oddać charakter tego miejsca. Okolica jest przepiękna, to raj dla miłośników przyrody i odpoczynku w ciszy, a także dla wędkarzy, rowerzystów, czy kajakarzy. Od kilku lat wypoczywamy w Dolistowie i nigdzie się tak nie resetujemy jak tutaj. W tym roku pierwszy raz gościliśmy u Jarka i Kasi w Nadbiebrzańskim Zagajniku, z całą pewnością będziemy do nich wracać. Domek jest pięknie urządzony i dobrze wyposażony, zdjęcia w pełni oddają rzeczywistość, jest bardzo czysto, wszystko jest zadbane i utrzymane w dobrym stanie. Zagospodarowanie wokół domku jest przemyślane, jest miejsce na biesiadę, odpoczynek i zabawę dla dzieci. Ale jednej rzeczy się nie kupi za żadne pieniądze, to są ludzie, którzy tworzą to miejsce. Gospodarze to cudowni ludzie, życzliwi, pomocni, a przede wszystkim szanują prywatność gości. Polecamy też pyszne obiadokolacje. Jak dla nas standard absolutnie na pięć gwiazdek.

e-mail        Legionowo

komentarze (0)


08.08.2017 - 21:51 - Arek, Monika i Artur

Przyjechaliśmy tu we trójkę na święta wielkanocne 2 lata temu. Nie ma w słowniku wystarczająco pięknych słów, aby oddać klimat tego miejsca, okolicy, a przede wszystkim serdeczności Gospodarzy. W tym roku przejeżdżałem z Synem na rowerach przez Podlasie. Godzinę przed przyjazdem do Dolistowa zadzwoniłem do Pana Jarka (Gospodarza). Nie było problemu, aby rozstawić się z namiotem na posesji. Zamiast tego zaproponował nam dogodniejsze miejsce pod dachem. :) Dusza człowiek... Odjechaliśmy następnego dnia, ale w Dolistowie znów został kawałek serca. Na pewno nie raz i nie dwa tam wrócimy. I oczywiście wiadomo gdzie będziemy stacjonować. :)

e-mail        Warszawa

komentarze (0)


01.08.2016 - 11:39 - Weta Gott

Wspaniałe dwa tygodnie wypoczynku w Nadbiebrzńskim Zagajniku za nami. Aż żal było opuszczać to piękne miejsce. Dzieciaki wybawiły się na całego i już marzą o kolejnych wakacjach w Dolistowie. Basen, trampolina, piaskownica, domek, kurki do karmienia, a za rogiem Biebrza i zabawa w rzece. Tu się naprawdę wypoczywa. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Za rok znowu tutaj zawitamy!

e-mail        Wrocław

komentarze (0)


22.05.2016 - 13:22 - Paweł

Wraz ze znajomymi spędziliśmy majówkę w Nadbiebrzańskim Zagajniku. Nie sposób wymienić wszystkich zalet tego miejsca, ale najważniejsze to klimatyczny domek urządzony z pasją - przy tym schludny, czysty i wygodny; przepiękna, spokojna okolica, wyśmienite domowe jedzenie i wyjątkowo mili i uczynni gospodarze. Miejsce do zabawy znalazła też nasza mała córeczka. Dodatkowy plus za sklepik nieopodal - nie trzeba uruchamiać samochodu, żeby zrobić zakupy. Wrócimy tam na pewno, oby jak najszybciej :)

e-mail        Warszawa

komentarze (0)


22.05.2016 - 10:48 - Ania

Super miejsce na wypoczynek. Okolice nadają się do jazdy rowerem, spacerów. Gospodarze przemili. Można skorzystać z ich gościnności i zamówić np.kartacze(boskie dla podniebienia), babkę ziemniaczaną, chleb domowy...Więc jeśli trzeba "naładować" bateria to naprawdę polecam!

Gdynia

[1] [2] 


Admin

puchary, puchary sportowe, puchary okolicznociowe, medale, statuetki, trofeastroje sportowe, stroje pikarskieTumiki Rumia, auto-serwis, KAZ, mechanika pojazdowa, naprawa samochodwHeros, szkolenia, centrum szkoleniowe, kursy masau